aktualnosci

absol1
absol2
Koleżanko, Kolego – Absolwencie Budowlanki w Toruniu
W 2017 roku przypada 95 rocznica powstania naszej szkoły, z tej okazji 30 września odbędzie się zjazd ABSOLWENTÓW BUDOWLANKI
Zaproszenia zostaną skierowane do absolwentów wszystkich poziomów edukacji t.j. Państwowej Szkoły Budownictwa, Państwowej Szkoły Technicznej, Szkoły Rzemiosł Budowlanych, Zasadniczej Szkoły Budowlanej, Technikum Budowlanego, Technikum Drogowego i Geodezyjnego, Średniego Studium Zawodowego, Pomaturalnego oraz Policealnego Studium Budowlanego, Liceum Renowacji Zabytków Architektury, Profilowanego Liceum Budowlanego.
Aktualnie tworzona jest baza adresowa absolwentów, zbieramy numery telefonów, e-maile, adresy pocztowe. W tym zakresie liczymy na Waszą pomoc Koleżanki i Koledzy, prosimy o nadsyłanie danych, które pozwolą nam zaprosić możliwie największą ilość absolwentów. Nasze adresy kontaktowe podajemy poniżej. Jednocześnie gwarantujemy, że uzyskane dane zostaną wykorzystane tylko do celów korespondencji zjazdowej.
Na zjazd w 2017 roku organizatorzy przewidują wydanie w formie książkowej wspomnień nauczycieli i absolwentów, które mają związek z różnymi aspektami funkcjonowania szkoły (lekcje, wycieczki, praktyki zawodowe, życie w internacie, zajęcia pozalekcyjne). Mile będą widziane wspomnienia o naszych żyjących i zmarłych Profesorach, jak również o Koleżankach i Kolegach, których nie ma już wśród nas.
Prosimy o nadsyłanie tekstów wspomnień do 15 czerwca 2017 roku na adres:                Krzysztof Juszczyk  ul. Zbożowa 55A/9 87-100 Toruń lub kjusz@o2.pl
 Przypuszczalny koszt dla absolwenta ok 140 zł, dla osoby towarzyszącej ok 120 zł (nie otrzymuje książki z wspomnieniami oraz płytki CD z historią szkoły).

Program Zjazdu Absolwentów Budowlanki w Toruniu:
Część oficjalna - spotkanie nauczycieli i absolwentów w szkole;
  • godz. 11.00 – 12.00 uroczystość w auli szkoły
  • godz. 12,00 – 12,30 - pamiątkowe zdjęcia
  • godz. 12,30 – 14,00 - towarzyskie spotkania  w klasach
  • godz. 14,30 - msza w intencji zmarłych nauczycieli i absolwentów w kościele św. Ducha
  • godz. 15,30 17,00 - dla byłych mieszkańców internatu możliwość zwiedzenia Hotelu Bulwar
  • godz. 18,00 – 3,00 - bankiet w Centrum Targowym Park Toruń ul Bydgoska 3

Będzie nam miło spotkać się z Wami 30 września 2017r. – do zobaczenia !!!
W imieniu Komitetu Organizacyjnego Zjazdu
- Krzysztof Juszczyk tel 509936228